Baltic Heritage Networki juhatus

Piret Noorhani (president, Eesti Õppetöö Keskus, Toronto/VEMU)
Kristine Bekere (asepresident, Läti Teaduste Akadeemia)
Jolanta  Budriūnienė (asepresident, Martynas Mažvydase nimeline Leedu Rahvusraamatukogu)
Karin Kiisk (sekretär, Eesti Rahva Muuseum)
Birgit Kibal (Eesti Rahvusarhiiv)
Maarja Merivoo-Parro (Tallinna Ülikool)

 

Revisjonikomisjon

Riina Reinvelt (esinaine, Eesti Rahva Muuseum)
Merike Kiipus (Eesti Kirjandusmuuseum)
Liisi Esse (Stanfordi Raamatukogu)

 


 

Individuaalliikmed

1. Inese Auzina-Smith – Läti Dokumentide Keskus ja Arhiiv
2. Maie Barrow – Eesti Arhiiv Austraalias
3. Kristine Bekere – Läti Teaduste Akadeemia
4. Jolanta Budriūnienė – Martynas Mažvydase nimeline Leedu Rahvusraamatukogu
5. Tim J. Douglas – Bibliograafia Klubi, Toronto
6. Malle Ermel – Tartu Ülikooli Raamatukogu
7. Liisi Esse – Stanfordi Raamatukogu
8. Geert Franzenburg – DRAUDZIBA
9. Pauli Heikkilä – Tartu Ülikool
10. Raili Ilves – Soome Eestlaste Liit
11. David Jacobs – Hooveri Instituudi Arhiiv
12. Sander Jürisson – Okupatsioonide Muuseum
13. Andris Ķesteris (eluaegne liige) – Läti Rahvusnõukogu Kanadas
14. Birgit Kibal – Eesti Rahvusarhiiv
15. Merike Kiipus – Eesti Kirjandusmuuseum
16. Karin Kiisk – Eesti Rahva Muuseum
17. Tiina Kirss – Tartu Ülikool
18. Žydronė Kolevinskienė – Leedu Haridusteaduste Ülikool
19. Anu Korb – Eesti Kirjandusmuuseum
20. Tiiu Kravtsev – Eesti Rahvusarhiiv
21. Lea Kreinin
22. Kalju Kubits (eluaegne liige) – Eesti Arhiiv Ühendriikides
23. Inga Kuljus – Võrumaa Keskraamatukogu
24. Kaja Kumer-Haukanõmm – Tartu Ülikool
25. Marin Laak – Eesti Kirjandusmuuseum
26. Laura Laurušaitė – Leedu Haridusteaduste Ülikool
27. Maarja Merivoo-Parro – Tallinna Ülikool
28. Anneli Mihkelev – Tallinna Ülikool
29. Laura Neill
30. Piret Noorhani – Eesti Õppetöö Keskus, Toronto
31. Raimo Raag (eluaegne liige) – Uppsala Ülikool
32. Gristel Ramler – Eesti Rahvusarhiiv
33. Mai Raud-Pähn – Eesti Arhiiv Rootsis
34. Riina Reinvelt – Eesti Rahva Muuseum
35. Tiiu Salasoo
36. Reet Sepp – Bibliograafia Klubi, Toronto
37. Guntis Švitiņš – Läti Rahvusarhiiv
38. Tiina Tamman
39. Villu Tari – Bostoni Eesti Selts
40. Ivi Tominas – Eesti Rahvusarhiiv
41. Urve Toots – Eesti Arhiiv Rootsis
42. Ann Tündern-Smith – Eesti Arhiiv Austraalias
43. Marcus Velke
44. Inga Vilcane – Läti Majandusministeerium
45. Zenija Vitols – Läti-Kanada Arhiiv ja Muuseum
46. Iivi Zajedova – Tallinna Ülikool

 

Kollektiivliikmed

47. Alberta Eesti Kultuuripärandi Selts
48. Eesti Arhiiv Ühendriikides
49. Eesti Õppetöö Keskus/ VEMU
50. Välisläti Muuseum ja Teaduskeskus
51. M. Mazvydase nimeline Leedu Rahvusraamatukogu